Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Чергова перевірка стану справ на фронті

Автор:

|

Травень 30, 2018

|

Рубрика:

Чергова перевірка стану справ на фронті

Про її результативне завершення українські ЗМІ повідомляють у середу, 30 травня. Командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, а також його заступники, командири оперативно-тактичних угруповань (ОТУ), офіцери штабів разом з командирами бригад та батальйонів здійснили практичну перевірку готовності підрозділів до дій, включаючи передову, резерви, засоби посилення та підтримки. На позиціях першого ешелону вирішено низку практичних питань щодо підвищення боєготовності та боєздатності військових частин та підрозділів.

Оприлюдне у середу зведення із зони бойових дій інформує, що минулої доби російсько-терористичні війська 36 разів відкривали прицільний вогонь по українських позиціях, при цьому 9 разів застосовували важке озброєння. Найбільш активні бойові дії тривали на підступах до Новотошківського, Зайцевого, Південного, Авдіївки, Мар’їнки та Широкиного.

Наші підрозділи давали адекватну відповідь ворогу і не дозволили йому покращити своє тактичне положення.

Під час бойових дій чотири захисники України отримали поранення. За даними розвідки, убито трьох окупантів та стільки ж поранено.

Світлина: командувач Об’єднаних Сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply