Чергова перемога української тенісистки

|

Лютий 05, 2017

|

5 лютого інтернет-портали України поширили радісну новину – у Тайбеї завершився фінальний матч тенісного турніру серії WTA Taiwan Open. Українка Еліна Світоліна виграла у Пенг Шуай з Китаю з рахунком 6: 3, 6: 2 і здобула перше місце!

Для нашої спортсменки цей титул став першим у сезоні і п’ятим у її кар’єрі в одиночному розряді. За свій успіх на турнірі Taiwan Open Еліна отримала 280 рейтингових очок і приз у $ 43.000. Зараз вона повертається в Україну. А 11-12 лютого у Харкові візьме участь у матчі Кубка Конфедерації проти команди Австралії.

Еліна Світоліна народилася 1994-го року в Одесі. Тенісом захопилася з чотирьох років. Згодом переїхала до Харкова. Зараз займає 13-ту сходинку в оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Такого показника досягнуто вперше в історії українського тенісу.