Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 21, 2019

Чергова хвиля обшуків у Криму

Автор:

|

Листопад 08, 2017

|

Рубрика:

Чергова хвиля обшуків у Криму

У середу, 8 листопада, на анексованому Росією півострові зафіксовано нові факти переслідувань кримськотатарських активістів. Репресивна акція була скоординована окупаційною владою, оскільки обшуки відбулися одразу у кількох населених пунктах.

Перший трус силовики провели у домі відомого в Криму громадського діяча та фотографа Сейтумера Сейтумерова. Під час обшуків до нього в оселю не пускали адвоката. Згодом, самого Сейтумера Сейтумерова повезли у поліцію міста Бахчисарая. І адвокатові надалі не дають можливості зустрітися із своїм підзахисним.

Крім того, обшуки відбувалися в домі ще одного активіста – Алімдара Белялова, який проживає у Старому Криму та працює у кафе Halal Fast Food. П’ятьох працівників цього закладу відвезли у райвідділ. Показовий факт: після обшуку в його домі, Алімдар Белялов розповів, що у нього зникла чимала сума грошей.

У мережі Facebook на сторінці відкритої групи «Кримська солідарність» вміщено також інформацію про обшуки у селищі Зарічному, де силовики увірвались у дім Ельдара Кантемірова. У нього забрали ноутбук та телефони. У повідомленні констатується: «Це послідовний та цілеспрямований тиск на активістів «Кримської солідарності», яких змушують мовчати про ті речі, які відбуваються в Криму».

Світлина: Сейтумер Сейтумеров.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...