Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 20, 2018

Чергова доповідь ООН про ситуацію на Донбасі

Автор:

|

Червень 03, 2016

|

Рубрика:

Чергова доповідь ООН про ситуацію на Донбасі

Донбас

Тут загинули 9 тисяч 371 особа, ще 21 523 зазнали поранень. Ці сумні цифри узагальнено від початку конфлікту і до середини квітня. Тобто станом на сьогодні втрати ще вищі. Прес-реліз до доповіді Управління ООН з прав людини презентовано 3 червня у Києві.

Матеріали, як видно з тексту, добиралися дуже ретельно. За реалістичними оцінками, конфлікт ще далекий від звершення. Тому повинен постійно перебувати у полі зору міжнародного співтовариства. Спостерігачі фіксують збільшення кількості важкої військової техніки поблизу лінії зіткнення

Цивільне населення на Донбасі зазнає багатьох страждань. Суттєва обмежено свободу пересування. Щодоби приблизно по 20 тисяч осіб намагаються перетнути межу, що розділяє сторони. Стали звичним явищем довгі черги. Люди годинам перебувають під постійною загрозою здоров’ю і життю. Є випадки поранень та загибелі цивільних саме впродовж очікування на пункті пропуску. Відзначено й негативний вплив на побут населення, виникають проблеми з медичним обслуговуванням, виробленням офіційних документів про реєстрацію актів цивільного стану, отриманням пенсій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...