Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Чергова антиукраїнська провокація у Польщі

Автор:

|

Жовтень 04, 2017

|

Рубрика:

Чергова антиукраїнська провокація у Польщі

У середу, 4 жовтня, сайт «Польське радіо» повідомив, що у місті Ряшеві правоохоронні органи почали слідчі дії з приводу появи написів на стінах будівлі Консульства України. Прес-секретар місцевої комендатури поліції Адам Шелонг зазначив, що, ймовірно, йтиметься про розпалювання ненависті на національному ґрунті, а не про псування майна. Адже написи мали відверто антиукраїнський характер.

«Україна = ОУН-УПА, Waffen SS Galizien» – такі написи польською мовою з’явилися на стіні Почесного консульства України у Ряшеві. На інформаційній табличці з гербом України зловмисники намалювали шибеницю і залишили напис «Raus» (німецькою «геть»). Нижче – ще одна шибениця зі свастикою, а також нечіткий напис, що нагадує російське слово «нет». Станом на цей час поліція оглядає місце інциденту і допитує свідків.

Голова Об’єднання українців у Польщі Петро Тима так прокоментував інцидент: «В останні роки маємо справу з провокаційно-диверсійною діяльністю, мета якої полягає у поглибленні конфлікту між поляками та українцями. Це частина гібридної війни».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply