Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Через затримання бійця «Айдару» завмер Хрещатик

Автор:

|

Липень 02, 2016

|

Рубрика:

Через затримання бійця «Айдару» завмер Хрещатик

Xpe-2

Ближче до обіду 2 липня група осіб перекрила рух автомобілів на головній вулиці центру Києва. Преса називає учасників цієї акції активістами, які захищають колишнього начальника штабу батальйону «Айдар» Валентина Лихоліта. Печерський райсуд обрав для нього запобіжний захід – 2 місяці утримання під вартою. Це викликало рішучий протест в середовищі бійців кількох добровольчих батальйонів. Приміщення суду заблоковане, звинувачуваного не дали вивезти.

Попереднього дня на сайті Генпрокуратури з’явилася інформація, що двох добровольців батальйону територіальної оборони «Айдар» повідомлено про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень. Зокрема, названо напад з метою заволодіння чужим майном, проникнення у житло, вчинене організованою групою, незаконне заволодіння транспортним засобом і таке подібне.

Адвокати Валентина Лихоліта називають справу проти нього сфальсифікованою. Проти його затримання виступили й окремі народні депутати.

About Author

news

  • Alexandr Sinitsyn

    Знову казочки про “невинуватих та незащо обвинувачених” патріотів… Дістали… Навіщо працювати на амбіції Путлера і КО? Впевнений, що як мінімум звунавечння обгрунтовані…. а вся ця клоунада лише для привертання уваги.

Loading...