Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Через буревій на Гаїті виникла загроза епідемій

Автор:

|

Жовтень 08, 2016

|

Рубрика:

Через буревій на Гаїті виникла загроза епідемій

06_1008-2

Інформацію про це інтернет-портали поширили 8 жовтня з посиланням на Міжнародний Червоний Хрест. Ця авторитетна організація висловила побоювання, що острівній державі загрожують спалахи епідемій. Передусім – захворювання на холеру. Таке вже сталося на Гаїті після потужного землетрусу 2010 року. За офіційними даними жертвами холери тоді стали 4549 осіб, заражені були понад 230 тисяч. Тому Червоний хрест вже виділив $6,9 млн, щоб запобігти можливій епідемії.

Буревій «Метью» у басейні Карибського моря виявився найпотужнішим за останні десять років, досягнувши найвищої п’ятої категорії за шкалою Сафіра-Сімпсона. Число жертв на Гаїті вже перевищило 800 осіб. І це при тому, що рятувальники зуміли дістатися ще не в усі важкодоступні райони. До багатьох населених пунктів можна потрапити тільки морем або авіацією. Повсюдно порушені подача електроенергії і телефонний зв’язок. Екстреної допомоги потребують близько 350 тисяч осіб. Пентагон скерував на допомогу рятувальникам корабель і дев’ять вертольотів для доставки у відрізані райони їжі й чистої води.

Тим часом в американських штатах Флориді, Джорджії і Південній Кароліні близько 500 тисяч домогосподарств залишилися без електрики. Близько трьох мільйонів мешканців евакуювалися. Тим не менше, за попередньою інформацією, у США «Метью» вже забрав чотири жертви.

06_1008-4

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply