Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, May. 20, 2019

Через блокаду Донбасу просять скликати РНБО

Автор:

|

Лютий 13, 2017

|

Рубрика:

Через блокаду Донбасу просять скликати РНБО

З такою пропозицією сьогодні, 13 лютого, звернулася низка депутатів від «Блоку Петра Порошенка» (БПП) до Президента України та секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександра Турчинова. Як зазначено у заяві, необхідно розглянути питання про припинення незаконної блокади залізничних колій у Донецькій та Луганській областях.

Заяву прокоментував один із підписантів Максим Єфімов у мережі Facebook: «Вважаємо неприпустимими дії учасників блокади, що підривають боєздатність нашої держави та мають катастрофічні наслідки для економіки та соціальної сфери!» До того ж депутати не розуміють, чому за 16 днів блокування органи центральної влади не повідомили про реальні його наслідки або ж взагалі не зупинили.

Заяву підписали 13 депутатів. Конкретно цей текст учасники блокади не прокоментували. Однак народні депутати Володимир Парасюк та Семен Семенченко, що перебувають у їх числі, не вважають такі дії незаконними та обіцяють продовжувати свою активність. Петро Порошенко та Олександр Турчинов також наразі не відреагували на прохання депутатів

Нагадаємо, торговельна блокада Донецької та Луганської областей триває вже 16 днів. Вона організована групою ветеранів АТО та громадськими активістами. Вони перекрили три залізничних шляхи, якими постачали в Україну антрацитове вугілля. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вже зауважив, що блокада Донбасу може спричинити часткові відключення електрики в державі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...