Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 19, 2019

Чайна вечірка у Букінгенському палаці

Автор:

|

Травень 24, 2017

|

Рубрика:

Чайна вечірка у Букінгенському палаці

Її відкрила у палацовому саду Єлизавета ІІ – глава держави Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Її Величність традиційно організовує таке чаювання. Цьогоріч воно відбувається вдруге.

Захід вирішили не скасовувати через нещодавній теракт в Манчестері. Але церемонію розпочали із хвилини поминання жертв теракту на стадіоні в Манчестері. Раніше королева заявила, що вважає такі дії варварством. «Я припускаю, що висловлю загальну думку, висловивши глибоке співчуття всім, кого зачепила ця жахлива подія. Особливо сім’ям та друзям тих, хто загинув та постраждав», – наголосила Єлизавета ІІ.

Королева з’явилася на публіці в яскраво-жовтому пальто та з парасолькою в руках. Разом з нею вийшов її чоловік герцог Единбурзький Філіп.

Нагадаємо, чайні вечірки – давня традиція, яку започаткували ще за часів королеви Вікторії. У 1860-х роках вона захотіла влаштувати так звані «сніданки», хоч відбувалися вони не зранку. У наші дні Єлизавета ІІ організовує три чаювання щороку. Наступного разу воно відбудеться 1 червня.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...