Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 25, 2019

Бюрократичні прийоми у боротьбі з корупцією

Автор:

|

Листопад 16, 2017

|

Рубрика:

Бюрократичні прийоми у боротьбі з корупцією

Ввечері 16 листопада на сторінці «Схеми: корупція в деталях – RFERL» у мережі Facebook оприлюднено кілька світлин з таким поясненням: «На фото – Audi Q7, яка возить сина, невістку та внука начальника УДО (Управління державної охорони – ред.) Валерія Гелетея».

Програма «Схеми» є спільним проектом Радіо Свобода та каналу «UA:Перший». Її журналісти запевняють, що ця дорога автівка у декларації Валерія Гелетея не вказана. Центр Протидії Корупції звернувся до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) з проханням перевірити цю декларацію. Однак отримав відмову за суто формальними мотивами.

У відомстві своє рішення обґрунтували тим, що дороге авто у родини Гелетея журналісти зафіксували у 2017 році. Тому перевірити це зможуть лише у 2018 році, коли він подасть декларацію за 2017 рік.

Нагадаємо, нещодавно керівник департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила НАЗК у фальсифікації перевірки електронних декларацій та в зловживанні службовим становищем. Вона додала, що куратор з Адміністрації Президента України намагається контролювати рішення агентства.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...