Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Бити ворога швидко і влучно!

Автор:

|

Жовтень 30, 2017

|

Рубрика:

Бити ворога швидко і влучно!

30 жовтня прес-центр штабу АТО у мережі Facebook під рубрикою «Обличчя захисника» розповідає про одного з ветеранів війни на сході України. Віталій тут з травня 2014-го, брав участь у боях під Волновахою, Рибінськом, Амвросіївкою, Авдіївкою, на Савур-Могилі. Дослужився до командира самохідної гармати 2С1 «Гвоздика». Екіпаж у цій бойовій машині досяг повної взаємозамінності, став універсальним. Отож і ворога б’ють хлопці професійно.

Віталій згадує як гаряче було у люті морози на початку цього року. Тоді артилеристи підтримували нашу піхоту у промзоні Авдіївки. Доводилось часто змінювати позиції, тому часу на здійснення пострілів було обмаль. Але влучності вогню це не зашкодило. Розвідка незабаром повідомила, що від горезвісного терористичного батальйону «Сомалі» мало що залишилось.

З оприлюдненого 30 жовтня зведення прес-центру штабу АТО дізнаємося, що ситуація у зоні бойових дій суттєвих змін не зазнала. Ворог знову обстрілював Авдіївську промзону. Саме тут наші зазнали єдиної за учора втрати – український боєць отримав уламкове поранення. Він уже перебуває під опікою медиків, які оцінюють стан його здоров’я як задовільний. А загалом минулої доби окупанти 15 разів відкривали вогонь по наших позиціях. Українські армійці відповідали 10 разів.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply