Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Бути солдатом – робота відповідальна і важка

Автор:

|

Жовтень 08, 2017

|

Рубрика:

Бути солдатом – робота відповідальна і важка

Оприлюднене у неділю, 8 жовтня зведення прес-центру штабу АТО інформує про чергове загострення у зоні бойових дій. Минулої доби, порівняно з попередньою, число ворожих обстрілів зросло на десять і досягло 19-ти. Наші бійці в 11-ти випадках відкривали вогонь у відповідь. Один український військовослужбовець отримав поранення.

Ближче до вечора проросійські бандформування наростили свою активність на усіх напрямках лінію фронту. Зокрема, на Приморському окупанти обстрілювали наші позиції, розташовані поблизу чотирьох населених пунктів. При цьому під Талаківкою застосували 82-міліметровий міномет. Вибухали ворожі міни і на Луганському напрямку, де впродовж кількох днів був відносно спокійніше.

А на Донецькому напрямку епіцентром напруженості залишається Авдіївка. Учора ввечері російсько-окупаційні війська кілька годин обстрілювали південно-східні околиці міста. Тут на передовій воює за волю України і боєць з Київщини Сергій (позивний «Win»). Разом із побратимами виконує бойове завдання на одній з найнебезпечніших ділянок – у промзоні. У війську він з літа 2015-го року. Після строкової служби уклав контракт і належить тепер до «Чорних Запорожців».

– Після нашої перемоги я обов’язково повернусь до мирної роботи, – читаємо слова Сергія у мережі Facebook. – Але зараз моє місце тут, із моїми товаришами. Бути солдатом – це також відповідальна і важка робота. Але я бачу конкретну мету цієї роботи. Ми повинні встановити мир на Донбасі та Луганщині, і зробити усе можливе для повернення Криму в Україну.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply