Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 21, 2019

Бурштиновій мафії завдано потужного удару

Автор:

|

Лютий 13, 2019

|

Рубрика:

Бурштиновій мафії завдано потужного удару

У середу, 13 лютого, Служба безпеки України (СБУ) повідомила про припинення діяльність підпільного промислового комплексу з обробки незаконно видобутого бурштину. За інформацією спецслужби на нелегальному виробництві одночасно могло працювати понад півсотні робітників.

Як встановлено, цей комплекс організував у одному із населених пунктів Одеської області уродженець країни Східної Азії, а нині – громадянин України. Він облаштував складські приміщення, цех із спецобладнанням для огранки бурштину-сирцю і навіть побудував міні-гуртожиток для працівників. Як робочу силу використовував вихідців із Середньої Азії, які проживають на території України. Готовий товар ділок переправляв контрабандою через свої зв’язки до однієї з країн Азії.

У складських приміщеннях було майже шість тонн бурштину-сирцю, розфасованого на фракції та понад півтонни обробленого каменю. У межах розпочатого кримінального провадження під час обшуків також виявлено майже п’ятнадцять кілограмів вже готових ювелірних виробів із бурштину, «чорну бухгалтерію» та велику суму готівки.

About Author

news

Loading...