Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Буревій «Флоренс» забрав життя п’ятьох людей

Автор:

|

Вересень 15, 2018

|

Рубрика:

Буревій «Флоренс» забрав життя п’ятьох людей

За офіційним повідомленням поліції, оприлюдненим у суботу, 15 вересня, у штаті Північна Кароліна загинули чотири особи, в тому числі жінка і маленька дитина, на будинок яких упало дерево. Ще одна жінка померла від серцевого нападу, оскільки машина швидкої допомоги не змогла вчасно доїхати через завалену деревами дорогу.

Протягом п’ятниці буревій, раніше охарактеризований Національним ураганним центром (NHC) як «вкрай небезпечний», ослаб до тропічного шторму. Незважаючи на це, мешканців попереджають, що в окремих районах досі можливі штормові припливи і затоплення, які становлять загрозу для життя. Раніше у Північній і Південній Каролінах, Вірджинії і Меріленді, а також у Вашингтоні було оголошено надзвичайний стан. Влада закликала сховатися в безпечне місце близько 1,7 млн ​​осіб. У деяких районах Північної Кароліни через негоду відключилася електроенергія: без світла залишилися понад 760 тисяч мешканців.

За даними американського Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), очікується, що «Флоренс» впродовж суботи просунеться углиб США, пройшовши через схід Південної Кароліни, а на початку наступного тижня піде на північ в напрямку західних районів Південної і Північної Каролін.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply