Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 23, 2017

Будуть офіційні чемпіони з бойового гопака!

Автор:

|

Квітень 12, 2017

|

Рубрика:

Будуть офіційні чемпіони з бойового гопака!

Одразу, як тільки його визнають в Україні офіційним видом спорту. А перший вагомий крок до цього вже зроблено. І народні депутати вже розглядають законопроект, де задекларовано визнання та підтримку національних видів спорту.

12 квітня міністр молоді та спорту Ігор Жданов на своїй сторінці у Facebook поділився радісною новиною: «229 – за! Розвитку національних видів спорту – бути! Верховна Рада прийняла за основу розроблений Мінмолодьспорту законопроект про визнання та підтримку традиційних українських видів спорту: бойового гопака, хортингу, спасу та інших».

На думку міністра, парламент зробив важливий крок, який допоможе відновити та зміцнити українські традиції.

Додамо, бойовий гопак – українське бойове мистецтво, відтворене на основі елементів традиційного козацького бою, що збереглися в народних танцях.

Хортинг – вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Його позиціонують не тільки як бойове мистецтво, а й як систему комплексної фізичної підготовки та самовдосконалення. Засновники цього виду спорту пояснюють, що слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де колись розташовувалася Запорізька Січ.

About Author

news

Loading...