Новини для українців всього свту

Saturday, May. 30, 2020

Буде жорстке реагування на антиукраїнські прояви

Автор:

|

Травень 07, 2017

|

Рубрика:

Буде жорстке реагування на антиукраїнські прояви

Перші два дні наступного тижня потребуватимуть від правоохоронців України максимальної зосередженості, а також двох важко поєднуваних рис – тактовності й рішучості. Адже на понеділок припадає День пам’яті та примирення, а на вівторок – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В останні роки у ці дати, через надмірну їх політизацію, траплялися провокації та зіткнення осіб з різними ідеологічними позиціями. Щоб уникнути подібного цього разу, до охорони порядку під час масових заходів 8 та 9 травня по усій країні буде залучено, відповідно, близько 3,5 тисячі та близько 12,5 тисячі осіб. Про це 7 травня офіційно оголошено на сайті Міністерства внутрішніх справ України.

З узагальнених даних вже відомо, що 8 травня в Україні заплановано провести понад 400 заходів з орієнтовною чисельністю учасників близько 60 тисяч, а 9 травня –  понад 1200 заходів, у яких очікується участь майже 400 тисяч осіб.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв наголосив, що поліція буде жорстко реагувати на будь-які провокації під час проведення масових заходів в Україні. А міністр внутрішніх справ Арсен Аваков попередив, що «підрозділи Національної поліції і Нацгвардії будуть жорстко реагувати на антиукраїнську символіку та заяви».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply