Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

Британський парламент може бути розпущений

Автор:

|

Вересень 23, 2018

|

Рубрика:

Британський парламент може бути розпущений

Про можливість такого сценарію у неділю, 23  вересня, пише газета «The Sunday Times». З посиланням на джерела в оточенні прем’єр-міністра Великої Британії Терези Мей, видання повідомляє, що її команда почала готуватися до проведення дочасних парламентських виборів, які можуть відбутися вже у листопаді.

Мета такого кроку –  отримати у суспільстві підтримку позиції Терези Мей у процесі виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу а також зберегти за нею крісло очільниці уряду. За інформацією, що є у розпорядженні редакції, у Консервативній партії вирішили знизити внутрішню опозицію до своєї лідери, хоча днями висловлювалося припущення, що Тереза Мей може піти у відставку влітку 2019 року.

Сама пані прем’єр-міністр  після недавнього неформального саміту ЄС у Зальцбурзі заявила, що переговори про вихід Великої Британії з Євросоюзу зайшли в глухий кут. Тереза Мей вже оголошувала дострокові вибори. Це було торік у квітні, а пояснювалося необхідністю отримання твердого мандату для проведення переговорів з ЄС щодо «Брекзіту».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply