Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Британський міністр побував на передовій

Автор:

|

Вересень 19, 2018

|

Рубрика:

Британський міністр побував на передовій

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у середу, 19  вересня, розповідає про приїзд на Донбас делегації на чолі з Державним секретарем з питань оборони Великої Британії Гевіном Вільямсоном. У Краматорську британські гості зустрілися з командувачем Об’єднаних Сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим, який, перш за все, подякував уряду та народу Великої Британії за підтримку України у боротьбі з окупантами.

В подальшому Гевін Вільямсон побував на передових рубежах оборони, де особисто поспілкувався з бійцями. Підсумовуючи побачене, високий британський урядовець сказав, що найбільше його вразили стійкість та хоробрість українських солдатів, які зіштовхнулися з однією з найбільш агресивних армій світу.

А оприлюднене цього ж дня чергове зведення із зони бойових дій інформує, що минулої доби російсько-терористичні війська 25 разів відкривали вогонь по наших позиціях. При цьому двічі з озброєння, забороненого Мінськими угодами.

Надійшла і скорботна звістка. Під час бойових дій загинуло двоє військовослужбовців Об’єднаних Сил, а ще один зазнав легких поранень.

За даними розвідки, вчора убито трьох окупантів, поранено п’ятьох.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply