Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Британію не полишають стихійні лиха

Автор:

|

Лютий 23, 2017

|

Рубрика:

Британію не полишають стихійні лиха

Цього разу на острівну країну найшов шторм «Доріс», через який вже скасовано майже вісімдесят авіарейсів. Метеорологи попереджають про ймовірні затоплення декількох районів та рясні снігопади у Шотландії, де місяцями товщина снігового покрову сягатиме 10-15 сантиметрів. Про це 23 лютого повідомляє сайт «ВВС».

Влада країни оперативно ввела певні заходи для посилення безпеки: польоти між Англією та Ірландією вже скасовані, на частині залізничних сполучень ввели обмеження швидкості пересування потягів. Попри це, на кількох великих транспортних дорогах вже утворилися масові затори.

Однак стихія не буде надто довго створювати проблеми для мешканців Великої Британії. За даними метеорологів, вітер послабиться вже до вечора, хоч дощі продовжуватимуть падати й у вихідні. Але будуть значно слабшими.

До приходу шторму «Доріс» останнім стихійним лихом, що навідувалося на Британські острови був «Ангус» в листопаді 2016 року. Тоді в декількох містах затопило вулиці та звалило нестійкі тимчасові споруди.

Світлини: youtube, PA (архівне фото).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply