Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Британія прощається з останнім авіаносцем

Автор:

|

Грудень 07, 2016

|

Рубрика:

Британія прощається з останнім авіаносцем

1207___04-4

Поки російський «Адмірал Кузнєцов», що забрів під береги Сирії, втрачає літаки, британський «Ілластрієс» відправився Плімута в останнє плавання. Про це пише 7 грудня сайт «ВВС». Новина не позбавлена ноток гіркоти, бо йдеться про останній авіаносець Сполученого Королівства, який ще залишається на ходу. Колишній Перший морський лорд Британії адмірал Джок Слейтер, що був першим командувачем на цьому судні, сказав журналістам: «Мені дуже сумно бачити останній з кораблів типу «Інвінсібл», що йде на переробку».

Він був спущений на воду в 1978 році. Це легкий авіаносець, що несе літаки вкороченого або вертикального зльоту-посадки і вертольоти. У серпні 2014 року був виведений з Британського королівського складу.

Міністерство оборони Великої Британії повідомило, що корабель продано за 2 млн фунтів (понад $2,5 млн). Хоча раніше влада висловлювала припущення, що «Ілластрієс» можуть і збережений в пам’ять про зняті з виробництва авіаносці такого типу. Щодо покупця, то сказано лише, що це турецька переробна компанія.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...