Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

Brexit починається сьогодні

Автор:

|

Березень 29, 2017

|

Рубрика:

Brexit починається сьогодні

Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей підписала лист з офіційним повідомленням про початок дій за 50-ю статтею Лісабонського договору з метою припинення членства у Європейському Союзі (ЄС). Сьогодні, 29 березня, цей документ посол Великобританії в ЄС сер Тім Барроу вручить голові Європейської ради Дональду Туску. Це і стане початком процесу виходу Великої Британії з Євросоюзу.

А Тереза Мей проведе зустріч з кабінетом міністрів, а потім виступить у парламенті. Текст промови був написаний заздалегідь і з нього не робили таємниці. Британський лідер закликає народ до єдності. І не дарма, бо у Шотландії більшість населення не хоче покидати Євросоюз.

За статтею 50 Лісабонського договору у сторін є два роки, щоб дійти згоди щодо процесу виходу країни з ЄС. На початку лютого уряд Великобританії оприлюднив план дій. Згідно з документом, Великобританія покине єдиний ринок і встановить нові митні правила для торгівлі з Євросоюзом. Країна також вийде з-під юрисдикції Європейського суду і встановить власну систему контролю за прибуттям іммігрантів.

На світлині з сайту «ВВС»: Тереза ​​Мей щойно підписала лист з офіційним повідомленням про початок виходу Великої Британії з Євросоюзу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...