Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Борці з корупцією vs генпрокурор України

Автор:

|

Квітень 23, 2018

|

Рубрика:

Борці з корупцією vs генпрокурор України

Інтернет-видання «Українська правда» у понеділок, 23 квітня, повідомляє, що Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження щодо законності демонстрації на радіо і телебаченні рекламних роликів про діяльність генерального прокурора Юрія Луценка. Відповідний позов подав Центр протидії корупції (ЦПК) – українська громадська організація, створена у 2012 році.

Активісти вимагають визнати протиправними дії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (Нацрада), яка надала статус соціальної рекламі «Виконуємо закон. Встановлюємо справедливість». Як твердять, це дозволило ставити її в ефіри телеканалів та радіостанцій безкоштовно. Позивачі вважають, що реклама має швидше ознаки політичної, а не соціальної. Вона пропагує позиції генпрокурора задля впливу на потенційних виборців, використовує офіційну назву державного органу, містить зображення герба та прапора України.

«На нашу думку, Нацрада не мала права назвати прокурорський піар соціальною рекламою. Використовувати посаду генерального прокурора для політичного піару не припустимо. Ми б подали позов безвідносно прізвища генпрокурора. За таке зловживання службовим становищем потрібно нести відповідальність», – заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Підготовче засідання суду призначено на 1 червня.

Світлина – скриншот з.рекламного ролика.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply