Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Бойовики захопили офіси Рината Ахметова

Автор:

|

Березень 01, 2017

|

Рубрика:

Бойовики захопили офіси Рината Ахметова

У середу, 1 березня, стало відомо, що сепаратисти захопили офіси «Укртелекому», підконтрольні Рінату Ахметову. Відтак, компанія не може надавати послуги населенню в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).  Інформацію про це розмістили провідні агенції світу.

Як пише сайт «Радіо Свобода», директор «Укртелекому» Михайло Шуранов зазначив – офіс та обладнання в Донецьку на сьогодні захоплені. Відповідно, через це близько 200 тисяч осіб втратили телефонний зв’язок  та доступ до інтернету.

Окрім цього, прес-секретар Ріната Ахметова заявив, що бойовики взяли під контроль розподільчий центр гуманітарної допомоги на «Донбас-Арені» та пункти її видачі. «На цей момент ми не можемо постачати гуманітарну допомогу на непідконтрольну уряду територію», – додав представник компанії Джок Мендоза-Вілсон.

Такі дії терористи називають відповіддю на блокаду ОРДЛО, яку організували активісти та окремі депутати Верховної Ради. Станом на сьогодні внаслідок неї залізничні перевезення між Україною та Донецькою і Луганською областями припинилися.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...