Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 18, 2019

Бойовики перешкоджають міжнародним спостерігачам

Автор:

|

Листопад 12, 2017

|

Рубрика:

Бойовики перешкоджають міжнародним спостерігачам

Про черговий такий факт у неділю, 12 листопада, повідомляє інтернет-видання «Тиждень.ua». Цього разу патруль Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) не пустили до місця розміщення відведеного важкого озброєння так званої «ДНР». Окрім того, у Петрівському озброєний чоловік заявив, що спостерігачам не дозволено запускати безпілотний літальний апарат (БПЛА), хоча попередньо були виконані всі формальності. При цьому з рації бойовика почувся наказ: «Скажи кулеметнику, хай займе позицію, про вся випадок».

Зведення прес-центру штабу АТО, оприлюднене 12 листопада, повідомляє, що впродовж минулої доби російсько-окупаційні війська 18 разів відкривали вогонь по українських позиціях. У тому числі ближче до опівнічної пори ворог гатив із 120-міліметрового міномету у районі Травневого. Під інтенсивними обстрілами контрольованих Москвою бандформувань опинились наші підрозділи, розташовані поблизу Катеринівки та Попасної.

Українські армійці неодноразова відкривали вогонь у відповідь. Під час бойових дій отримав поранення один військовослужбовець Збройних Сил України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...