Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 5, 2020

Міжнародним спостерігачам будуть перешкоджати

Автор:

|

Травень 15, 2017

|

Рубрика:

Міжнародним спостерігачам будуть перешкоджати

Про це 15 травня повідомила інтернет-газета «Українська правда» з посиланням на звіт Спеціальної моніторингової місії Організація з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) в Україні. Втім, такі перешкоди проросійські бойовики чинилися й раніше. Однак тепер надійшла інформація, що ватажки так званої «ДНР» розіслали з цього приводу спеціальну інструкцію. У ній містяться вказівки, як діяти на постах та блокпостах, щоб не дозволяти спостерігачам спонтанний проїзд. У документі застосовано термін «незаплановані маршрути». Бойовикам також рекомендують не вступати з членами місії у дискусії, а на будь-які запитання відповідати: «Я не компетентний давати пояснення»,

Тим часом оприлюднене 15 травня зведення прес-центру штабу АТО інформує про відносну стабілізацію ситуації у зоні бойових дій, хоча загальна напруженість залишається. Минулої доби окупаційні війська 49 разів відкривали вогонь по український позиціях. Ворожі обстріли зафіксовано вздовж усієї лінії розмежування. Терористи часто застосовували міномети двох калібрів. Вели також вогонь з бойових машин піхоти (БМП).

Особливо зухвалі провокації контрольовані кремлівською владою бандформування чинили в районі Авдіївки. Шість військовослужбовців Збройних Сил України отримали поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply