Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Благочинні внески на підтримку ентузіазму

Автор:

|

Жовтень 23, 2017

|

Рубрика:

Благочинні внески на підтримку ентузіазму

У понеділок, 23 жовтня, кореспондент «ВВС-Україна» повідомляє з Києва, що на акції протесту біля Верховної Ради перебуває близько сотні людей. Як бачимо, ентузіазм вичерпується. І на підтвердження цього сумного для організаторів «Всеукраїнського збору» факту, в одному з наметів почав діяти «мобілізаційний пункт», де збираються кошти на проведення акції.

Цього ж дня у поліції повідомили, що з 17 жовтня, коли розпочалася акція, в сутичках постраждало шестеро. Якщо порівнювати втрати у лавах мітингувальників і правоохоронців, то рахунок нічийний – 3:3. Окрім того затримано трьох осіб. Зараз під Верховною Радою ситуація спокійна. Наметове містечко посеред вулиці Грушевського переважно напівпорожнє, видно чоловіків з нашивками батальйону «Донбас».

І ще одна деталь. Минулого тижня колишній нардеп від Партії регіонів Володимир Олійник (він зараз перебуває у Росії) заявив, що особисто профінансував кілька наметів цієї акції. Але підтвердити факту пожертви на ентузіазм з боку політика-втікача не вдалося. Принаймні, кореспондент «Української правди» не знайшов жодного такого намету.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply