Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Білоруси відмовляються від закарпатських свиней

Автор:

|

Червень 12, 2017

|

Рубрика:

Білоруси відмовляються від закарпатських свиней

Про це у понеділок, 12 червня, повідомляє сайт «Agravery» з посиланням на Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Міністерства сільського господарства сусідньої з нами республіки. Причина має чисто санітарний характер. Білоруські аграрники таким чином хочуть запобігти потраплянню на свою територію вірусу африканської чуми свиней (АЧС).

Незрозуміло, правда, чому під заборону потрапило саме Закарпаття, адже випадки захворювання тварин зафіксовано вже у п’яти областях України. А ще заборона стосується не лише живих свиней. Перелік обмежень доволі широкий: м’ясо свиней і продукти його переробки, шкіряна, рогокопитна та кишкова сировини, щетина, м’ясо диких кабанів, мисливські трофеї, отримані від сприйнятливих видів тварин, корми, кормові добавки для тварин рослинного і тваринного походження, використовуване обладнання для транспортування, утримування, забою і оброблення свиней і сировини (продукції) тваринного походження і т.п. Названо також готові корми, які пройшли термічну обробку та виготовлені із свинарської сировини, походженням із Вінницької області.

АЧС –  вірусна хвороба свиней, яка проявляється гарячкою, синюшністю шкіри та крововиливами у внутрішніх органах. Смертність, залежно від перебігу, – від 50 % до 100 %. Тварини які перехворіли і вижили, залишаються пожиттєвими носіями вірусу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply