Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, May. 24, 2019

Білоруси одягли літак у вишиванку

Автор:

|

Липень 29, 2016

|

Рубрика:

Білоруси одягли літак у вишиванку

belavia_1

У п’ятницю, 29 липня, сайт TUT.BY повідомив про незвичний боїнг, що приземлився у Мінську. Належить повітряний лайнер компанії «Бєлавіа», а від інших разюче відрізняється тим, що розмальований народним орнаментом чорного та помаранчевого кольорів. Очікуючи прибуття літака, журналісти з цікавістю слухали розповідь заступника генерального директора «Бєлавіа» Ігоря Червінця. Ідея виникла, коли сидів він за філіжанкою кави з Андрієм Шубадеровим, який займається спеціальними проектами у Wargaming (компанія, що розробляє відеоігри). Так в розмові й пролунало: «А чому б не забрендувати літак?»

Оригінальний борт розмальований переважно чорною барвою, по фюзеляжу йде помаранчевий орнамент, а на хвості – біла волошка. І напис: «Гра з Білорусі, в яку грає весь світ». Фарбували корпус у чеському місті Остраві. Щоб нанести макет, використали 300 літрів фарби і 450 квадратних метрів трафаретів. Працювало 13 фахівців, зайняло фарбування 1800 людино-годин.

Хтось запитає, а для чого це все? Ось що відповів гендиректор «Бєлавіа» Анатолій Гусаров: «Ми довго виношували цю ідею разом з Wargaming, думали, як показати світу, що в Білорусі є багато людей, які працюють і думають сучасно. Мені здається, що нам це вдалося, завдяки тому, що об’єднали зусилля». Перший рейс одягнений у вишиванку літак здійснить вже завтра. Після 8 серпня його відправлять до Вільнюса, щоб оновити салон. Тоді все буде в одному стилі.

belavia_3

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...