Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 17, 2019

Білоруси хочуть одягнути голубі шоломи

Автор:

|

Листопад 15, 2017

|

Рубрика:

Білоруси хочуть одягнути голубі шоломи

Міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей заявив, що Мінськ готовий скерувати миротворчий контингент на Донбас. Про це він сказав 15 листопада у Москві на спільній прес конференції з очільником зовнішньополітичного відомства Росії Сергієм Лавровим.

Володимир Макей зазначив, що Мінськ зацікавлений, аби на сході України якомога швидше встановився мир. Натомість Сергій Лавров вкотре повторив московську пропозицію, що для визначення формату миротворчої місії в Донбасі необхідно провести прямі переговори з самопроголошеними «республіками». Це при тому, що Спеціальний представник США на переговорах щодо України Курт Волкер нещодавно висловився проти участі так званих «ЛНР» і «ДНР» у процесі введення миротворців в зону збройного конфлікту.

Питання присутності миротворчих військ у зоні конфлікту на сході України піднімалося неодноразово різними сторонами. Київ наполягає на тому, що миротворча місія повинна бути розміщена як в зоні конфлікту на Донбасі, так і на російсько-українському кордоні. У Кремлі заявили, що миротворці ООН повинні бути тільки на лінії розмежування між сторонами конфлікту, а також охороняти спостерігачів ОБСЄ.

Світлина: Володимир Макей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...