Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Бійцям АТО платитимуть більше

Автор:

|

Березень 31, 2017

|

Рубрика:

Бійцям АТО платитимуть більше

З першого квітня, солдати, які беруть участь в АТО, отримуватимуть більшу доплату до базової заробітної платні. Про це 31 березня повідомив Петро Порошенко на урочистостях з нагоди випуску студентів Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського. Бійці основної лінії зіткнення отримуватимуть +7500 грн ($277), другої лінії +3500 грн ($130).

«Після консультацій з Міністром оборони, з начальником Генерального штабу я прийняв рішення і доручив, щоб з 1 квітня підвищити розмір додаткової грошової винагороди за виконання завдань в антитерористичній операції», – заявив Глава держави.

Також Президент додав, що держава продовжуватиме піклуватися про соціальний захист бійців. Зокрема, випускники Національного університету оборони України, які проходитимуть службу у війську, будуть забезпечуватися житлом.

«І вже у цьому році близько 20% випускників і, в першу чергу тих, хто направляється для виконання бойових завдань, отримають ордери на квартири», – сказав Петро Порошенко. Він додав, що доручив Міністру оборони Степанові Полтораку за 3-4 роки довести цю цифру до 100%.

Світлини: Сайт Президента України, 24 канал.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply