Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Бійка за гуртожиток банку-боржника

Автор:

|

Квітень 16, 2018

|

Рубрика:

Бійка за гуртожиток банку-боржника

Вона сталася у понеділок, 16 квітня, на вулиці Обухівській, 60 у Києві. «Між чоловіками виник конфлікт, у розпалі якого пролунало кілька пострілів. Внаслідок події постраждало двоє осіб: одного із них доставили в лікарню, іншого не госпіталізовували», – так сказано в офіційному повідомленні столичної поліції.

А ось що написав голова Добровольчого руху ОУН Микола Коханівський у мережі Facebook: «Друзі, просто зараз рейдери штурмують гуртожиток по вул. Обухівській 60. Просив би всіх, хто може, під‘їхати, бо там зараз вже, тітухани б‘ють всіх, мешканці бороняться як можуть. Тітуханів дуже багато. Жорстоко побили добровольця ОУН Олександра Ричкова «Будяка». Почалася стрілянина».

Самі мешканці гуртожитку повідомили у соціальних мережах, що вранці до будинку прийшов адвокат фірми, яка нібито купила цю будівлю, разом з групою спортивних молодиків. Вони, нібито, намагалися штурмом проникнути у приміщення.

Як стало відомо пізніше, групу учасників конфлікту доставили в управління поліції для з’ясування обставин. Проводяться слідчі дії, за фактом стрілянини розпочато кримінальне провадження.

За повідомленнями ЗМІ, приміщення гуртожитку є власністю банку-боржника «Експобанк», яку було виставлено на продаж через аукціон. Там близько 2 років живуть переселенці та колишні військові АТО. 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply