Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Безвізовий режим у режимі очікування

Автор:

|

Червень 10, 2016

|

Рубрика:

Безвізовий режим у режимі очікування

bezvizovy-j-rezhim

У п’ятницю, 10 червня, засоби масової інформації України зарясніли коментарями з приводу відкладеного напередодні рішення щодо надання безвізового режиму для України, Грузії та Косово. Як відомо, комітет постійних представників країн Євросоюзу не зміг дійти одностайної згоди щодо цього питання.

Експерти називають низку причин. А найбільше – політичні. Часто кивають на позицію Німеччини, владу якої хвилюють грузинські організовані злочинні угруповання. У середу офіційний Берлін навіть попросив Єврокомісію надати інформацію про присутність грузинських злочинців у країнах ЄС. Ставлять свої умови Франція та Італія. Вони схильні дочекатися схвалення загального механізму призупинення безвізового режиму. Наприклад, у випадку, якщо Україна почне скасовувати реформи. Є країни, які хотіли б спершу прийняти рішення про запровадження безвізового режиму для Туреччини.

Отож, українцям знову доведеться чекати того часу, коли можна буде їздити у держави Євросоюзу без віз. Питання відкладено принаймні до осені.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...