Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 16, 2019

«Безвіз» для України більше не відкладатимуть

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

«Безвіз» для України більше не відкладатимуть

У цьому переконаний бельгійський дипломат українського походження Зенон Коваль. У нього взяли інтерв’ю журналісти сайту «Тиждень», окремі фрагменти тексту були оприлюднені 30 березня.

Стосовно проблеми неодноразових затримок із запровадженням безвізового режиму для громадян України Зенон Коваль наголосив: «Ні, його далі не відкладатимуть – запровадять улітку. Політичні й технічні рішення є, але в деяких країнах скоро вибори, тож вони хотіли б запускати «безвіз» уже опісля, щоб не створювати незручностей тим, хто нині при владі».

Ця тема значно актуалізувалася позавчора, коли благами візової лібералізація почали користуватися грузини. Обидві держави начебто йшли паралельними процесами, однак у я якийсь момент Україна з незбагненних причин відстала. Звідси й хвилювання, а чи не виникне знов якась затримка? Зенон Коваль допускає, що Марін Ле Пен, ставши президентом Франції, могла б створювати якісь перешкоди. Судячи з її проросійських настроїв це було б не дивно. Однак дивною стала б її перемога на близьких у часі виборах. Адже за всіма опитуваннями найбільшим успіхом для неї може бути лише потрапляння у другий тур, де вона однозначно програє.

Врешті, бельгійський дипломат навів найбільш переконливий аргумент проти усіляких зволікань: «Євросоюз не зможе собі цього дозволити, бо взагалі втратить довіру українців».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...