Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Feb. 19, 2019

Безумовний пріоритет української влади

Автор:

|

Грудень 10, 2016

|

Рубрика:

Безумовний пріоритет української влади

1210___03-1

10 грудня традиційно відзначається День прав людини. Це міжнародне свято встановлене за пропозицією Генеральної асамблеї ООН в ознаменування річниці ухвалення у 1948 році Загальної декларації прав людини. На сайті Президента України оприлюднено Звернення глави держави до Українського народу з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Петро Порошенко охарактеризував Загальну декларацію прав людини як символ віри та надії мільйонів людей на гідне життя, краще майбутнє та чесний і справедливий світ. У сучасній Україні права людини і громадянина є однією із найважливіших суспільних цінностей. Однак в умовах російської агресії виникла болюча проблема захисту прав і свобод людини на окупованих територіях. Президент також висловив сподівання, що Генеральна Асамблея ООН підтримає резолюцію «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь (Україна)». А ще – висловить осуд дискримінаційним діям російської окупаційної влади стосовно жителів анексованого Криму, в тому числі кримських татар, а також українців і осіб, що належать до інших етнічних і релігійних груп. У тексті констатовано також, що Україна докладає максимум зусиль, щоб визволити українських громадян, незаконно ув’язнених у Росії.

Петро Порошенко також висловив вдячність закордонним партнерам за підтримку, а наприкінці запевнив: «Забезпечення і захист прав людини та громадянина завжди залишатимуться безумовним пріоритетом української влади».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...