Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Барселона: футболісти теж страйкують

Автор:

|

Жовтень 03, 2017

|

Рубрика:

Барселона: футболісти теж страйкують

У цій автономній області Іспанії у вівторок, 3 жовтня, почався загальний страйк на знак протесту проти поліцейського насильства під час позавчорашнього референдуму про незалежність. У Барселоні закриті практично всі школи, магазини, кафе і значна частина офісів.

Профспілкова конфедерація CGT повідомляє про «дуже велике число страйкарів» в усьому регіоні. До проведення генерального страйку закликали профспілки, сепаратистська громадянська ініціатива ANC і націоналістичне культурне об’єднання Omnium Cultural. В акції бере участь також футбольний клуб «Барселона». Паралельно зі загальним страйком у всій Каталонії учікуються масові мітинги протесту.

Референдум про незалежність Каталонії відбувся 1 жовтня. Того дня поліцейські закривали виборчі дільниці, вилучали урни та бюлетені. А коли почалися акції протесту, поліція застосовувала кийки та гумові кулі. За даними міністерства охорони здоров’я Каталонії, 1 жовтня постраждали майже 900 людей, четверо були госпіталізовані.

У Міністерстві закордонних справ України офіційно повідомили, що вважають нелегітимним референдум щодо незалежності Каталонії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply