Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 23, 2019

Барак Обома закликає зберегти санкції щодо Росії

Автор:

|

Липень 09, 2016

|

Рубрика:

Барак Обома закликає зберегти санкції щодо Росії

Barak

Промосковська пропаганда стурбована жорсткими висловами президента США, які він виклав у Financial Times – впливовій щоденній лондонській газеті міжнародних фінансових кіл. Коментарів наразі нема, російським експертам потрібен час, щоб оговтатися. Однак наведені цитати дають зрозуміти, чого у Кремлі бояться найбільше.

Барак Обама вказав, що хоча деякі країни-члени НАТО відкриті для більш конструктивних відносин з Росією, санкції повинні зберігатися аж повного виконання Москвою своїх зобов’язань за Мінськими угодами. Американський президент також наголосив на необхідності «збільшити підтримку України в той час, коли вона захищає свій суверенітет і територіальну цілісність». І нарешті найбільш показовий фрагмент тексту: «Агресія Росії проти України загрожує нашому баченню цілісної, вільної і мирної Європи».

Викладаючи ці думки Барака Обами, російський сайт «Грани.ру» тут же згадав внесений недавно до Конгресу США законопроект (Stability and Democracy for Ukraine Act, STAND), який «уточнює позицію Сполучених Штатів щодо незаконної окупації Росією Криму, посилює санкції щодо Росії і містить інновації для забезпечення підтримки для України». Цим та ще низкою інших фактів видання, вочевидь, прозоро натякає на послідовність твердого зовнішньополітичного курсу США.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...