Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 20, 2020

Барак Обома приховав правду про рейс MH17?

Автор:

|

Травень 29, 2018

|

Рубрика:

Барак Обома приховав правду про рейс MH17?

У вівторок, 29 травня, інтернет-видання «Каспаров.ru» розмістило виклад висновків аналітика Джона Шиндлера про трагедію малазійського «Боїнга», збитого у небі над Донбасом у липні 2014 року. У колонці для «Observer» він твердить, що адміністрація Барака Обами знала про вину російських військових у загибелі літака відразу після того, як сталася це трагічна подія. Проте, замість того, щоб прямо звинуватити російське керівництво, розкрила для громадськості лише крихітну частину розвідданих у цій справі.

Автор нагадав, як через п’ять днів після катастрофи у «The Washington Post» був оприлюднений матеріал, в якому говорилося, що «американська розвідка знала про брехню Кремля з приводу відсутності його вини у цій брудній справі».

За словами Джона Шиндлера три офіційних джерела в розвідці підтвердили йому, що відразу після трагедії в Вашингтоні була представлена секретна доповідь Агентства національної безпеки, яка не залишала жодних сумнівів у провині російської сторони, в тому числі 53-ї бригади, яка безпосередньо збила лайнер. Автор провів історичну аналогію з 1983 роком, коли радянський винищувач збив південнокорейський пасажирський літак. Тоді адміністрація Рональда Рейгана розкрила дані розвідки вже через кілька годин після події, і «через п’ять днів американський посол в ООН на засіданні Радбезу публічно звинуватив Кремль у масових вбивствах». Це для Москви стало дипломатичною поразкою і приниженням  на вищому рівні. Влітку 2014-го був шанс зробити подібне, але Білий дім ним чомусь не скористався.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply