Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Барак Обома попрощався з ООН

Автор:

|

Вересень 20, 2016

|

Рубрика:

Барак Обома попрощався з ООН

07_0920-1

20 вересня він виступив з останнім зверненням до Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй як президент США. Зрозуміло, що його подальша політична доля може скластися так, що ще не раз випаде знову підніматися на цю трибуну. Однак вже без звання всенародно обраного загальнонаціонального лідера Сполучених Штатів.

Одразу скажемо – промови вдалася. Вона торкалася струн добра у душах слухачів і водночас була гранично чіткою. Значна частина сказаного стосувалася загальнолюдських проблем і ролі США у їх вирішенні. Чимало уваги було надано й питанням демократії. Певною мірою ця промова стала своєрідною естафетною паличкою, яку Барак Обома передавав наступному господареві Білого дому. Адже сильна та держава, чиїй політиці властива послідовність та спадкоємність.

Для нас, українців, особливо цікавим є те, які настанови залишає Барак Обома для усунення небезпек, що йдуть від агресивності сучасного кремлівського керівництва. Тому даємо пряму цитату: «У світі, який вже покинув епоху імперій, ми бачимо, як Росія намагається повернути колишню славу силою. Якщо Росія продовжить втручатися у справи своїх сусідів, її власні кордони стануть тільки ще більш уразливі».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply