Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 21, 2019

Балаклія: два останні осередки тління

Автор:

|

Березень 26, 2017

|

Рубрика:

Балаклія: два останні осередки тління

Вони ще залишаються на території військового арсеналу. Але речник оперативного прес-центру Міноборони в місті Балаклія Віталій Саранцев в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив, що сьогодні їх повинні загасити. Він повідомив також про окремі вибухи боєприпасів. Отож, перебування людей тут наразі не є безпечним.

Втім, розмінування триває. Станом на обідню пору 26 березня фахівці зібрали понад 800 снарядів, розкиданих містом внаслідок вибухів. Значних руйнувань у Балаклії, на щастя, нема, одна 40 будинків потребують суттєвого ремонту. Газопостачання наразі не поновлено. Але тут є об’єктивні причини. Потрібно впевнитися, що усі труби уціліли. Тому працівники газової служби обходять будинки.

26 березня «Укрінформ» повідомив про ще двох затриманих мародерів. Це місцеві безробітні. Вони вільно зайшли у квартиру (вибухами пошкоджено багато вікон) й винести побутову техніку та слюсарні інструменти. Все це зараз перебуває у поліції як речові докази. Отож, випадки крадіжок залишаються поодиноким явищем. За порядком у Балаклії та прилеглих селах стежать близько тисячі поліцейських, бійців Нацгвардії, курсантів навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...