Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Автомобільне хамство на вулицях Києва

Автор:

|

Червень 09, 2017

|

Рубрика:

Автомобільне хамство на вулицях Києва

Про нього пише 9 червня інформаційна агенція ЗІК з посиланням на сайт «Znaj.ua». У той час як довкола тільки й чути про входження у цивілізовану Європу, в столиці України власники автомобілів дозволяють собі таке, що просто немислиме у країнах Євросоюзу. Водії паркують машини не просто у заборонених місцях, а окупували суверенну територію пішоходів – тротуари. Подекуди їх взагалі їх перекривають. І тоді пішоходам самим доводиться поводитися не по-європейськи і ходити газоном, витоптуючи траву. Зауважимо, що автівки переважно дорогих моделей. Отож, їх власники – люди не бідні, могли б заплатити за паркування.

Все це змусило киянина Олексія Олексієва походити з фотоапаратом, а потім розмістити світлини у соціальній мережі Facebook. Заважимо, що зроблено це за пару днів до запровадження безвізового режиму. Може, поїздять і навчаться у Європі культури?

Тим часом сам пан Олексій не лише фіксував неподобство, а й спробував з ним боротися і викликав поліцію. Однак патрульні нічим не допомогли. Натомість поскаржилися, що є у їх розпорядженні лише один евакуатор. Якщо й приїде, то не швидше, ніж за годину. Цікаво, а штрафів для хамуватих водіїв не передбачено?

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply