Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

Авдіївська промзона знову під вогнем

Автор:

|

Жовтень 29, 2017

|

Рубрика:

Авдіївська промзона знову під вогнем

У попередньому зведенні з лінії фронту прес-центр штабу АТО наголошував на тенденції до загострення у діях окупантів. А у неділю, 29 жовтня дізнаємося, що вона спостерігалася і минулої доби. Особливо це відчувалося на Донецькому напрямку. Учора ввечері терористи здійснили з піхотного озброєння два тривалі обстріли українських позицій у Авдіївській промзоні. Наші хлопці рішуче відповідали ворогу. Протистояння було дуже жорстким. Загинув один військовослужбовець Збройних Сил України. А під кінець доби під гранатометним вогнем окупантів опинились будинки мирних мешканців на околицях Авдіївки. Крім того, увечері бойовики з великокаліберних кулеметів обстріляли українські укріплення поблизу Зайцевого, Опитного та Пісків.

На Приморському напрямку терористи теж обрали за мішені приватні будинки. Сталося це у селищі Водяному, по якому випущено понад два десятки 82-міліметрових мін. Спокійніше було лише на Луганському напрямку.

Загалом минулої доби проросійські бандформування відкривали вогонь 16 разів. Наші бійці відповідали ворогу 13 разів. Окрім загиблого під Авдіївкою героя, у лавах Збройних сил України було двоє поранених.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply