Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Авдіївку знов обстріляла ворожа артилерія

Автор:

|

Жовтень 01, 2016

|

Рубрика:

Авдіївку знов обстріляла ворожа артилерія

01_1001-2

У зоні бойових дій на Донбасі далі неспокійно. Зведення прес-центру штабу АТО станом 1 жовтня 2016 року повідомляє, що минулої доби російські загарбники відкривали вогонь 34 рази.

На Луганському напрямку особлива увага прикута до Станиці Луганської, де кілька районів повинні бути залишені українськими солдатами за умовами Рамкового рішення. Адже для його виконання повинна бути повна тиша і спокій. Натомість бандформування так званої «ЛНР» продовжують вдаватися до збройних провокацій. Цього разу бойовики обстріляли місто з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї. Насторожує також ще один факт. 1 жовтня вранці окупанти в односторонньому порядку призупиняли роботу контрольного пункту в’їзду-виїзду «Станиця Луганська», не пропускаючи громадян. Ближче до одинадцятої години Держприкордонслужба України повідомила, що контрольний пункт запрацював у штатному режимі.

А на Донецькому напрямку вкотре потрапила у зведення Авдіївка. На місто, що і без того зазнало вже значних руйнувань, знову падали артилерійські снаряди 122-го калібру та міни 120-го та 82-го калібру. Ще ворог значно пожвавив розвідку з повітря. Зафіксовано аж чотири безпілотних літальних апарати.

На світлині: багатоквартирний будинок в Авдіївці після обстрілу.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply