Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 4, 2020

Авдіївка знову без світла

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

Авдіївка знову без світла

Вчора ввечері у прифронтовому місті, яке постійно перебуває під ворожими обстрілами, несподівано припинилося електропостачання. Найімовірнішою причиною фахівці назвали  пошкодження лінії електропередач «Макіївка 2». Фахівці виїхали, щоб дослідити стан мережі і усунути неполадки. Однак, як і завжди, це пов’язано з чималим ризиком, адже бойовики часто відкривають вогонь з метою перешкодити здійсненню ремонтних робіт. Доводиться з чималими труднощами домагатися гарантій дотримання режиму тиші.

А загалом напруженість у зоні бойових дій не спадає. Скоріше навпаки. Як повідомляє 30 березня прес-центр штабу АТО, минулої доби окупанти здійснили 83 обстріли. Це на 22 більше, ніж попередньої. Не припиняється використання терористичними військами забороненого Мінськими угодами озброєння. На Маріупольському напрямку під вогнем 122-міліметрових гармат опинилися позиції українських армійців, розташовані в околицях сіл Широкине, Гнутове та Водяне. Навпроти двох останніх засіли ворожі снайпери. На цій ділянці фронту наших морських піхотинців контрольовані Кремлем бандформування обстрілювали також з танка і бойових машин піхоти (БМП). А на Донецькому напрямку загарбники знову застосували артилерію калібром 152 міліметри. Тут теж не обійшлося без танків та БМП. Біля шести населених пунктів наші бійці опинилися під мінометним обстрілом. Гарячіше стало і на Луганському напрямку.

Минулої доби загинули два українські військовослужбовці, поранено трьох. Підрозділи Збройних Сил України знову відкривали вогонь у відповідь на ворожі провокації.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply