Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 19, 2019

Авдіївка, як мішень для окупантів

Автор:

|

Липень 23, 2016

|

Рубрика:

Авдіївка, як мішень для окупантів

Avd

34 снаряди калібру 122 міліметрів послав ворог минулої доби у багатостраждальне місто. Про це йдеться у зведенні прес-центру штабу АТО станом на ранок 23 липня. Ніяк не можуть змиритися окупанти з тим, що Авдіївка перебуває під контролем української влади. Відтак шалено атакують її захисників і намагаються завдати якнайбільше шкоди будівлям та інфраструктурі, не зважаючи при цьому на мирних мешканців. Цього разу, окрім артилерії, контрольовані російською владою бандформування застосовували тут міномети калібру 120 та 82 міліметри, великокаліберні кулемети, гранатомети різних систем, стрілецьку зброю.

Втім, тут не лише воюють і протистоять ворожим атакам. А ще й працюють, відновлюючи знищене окупантами. 21 липня обстрілами було пошкоджено опори лінії електропередачі «Макіївка – Авдіївський коксохімічний завод». Без електропостачання залишилися Авдіївка та Донецька фільтрувальна станція. Вчора ремонтні бригади успішно справилися із своїм завданням і у другій половині дня поновили електро- та водопостачання Авдіївки.

А загалом, як дізнаємося із зведення, минулої доби терористи 54 рази обстріляли позиції Збройних сил України. В переліку атакованих пунктів є й вже давно відомі назви – Піски, Зайцеве, Широкине, а також шахта «Бутівка».

На світлині: наслідок одного з постійних обстрілів Авдіївки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...