Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Авдіївка й далі у вогні

Автор:

|

Лютий 01, 2017

|

Рубрика:

Авдіївка й далі у вогні

1 лютого підрозділи російських окупаційних військ не припиняють обстрілювати розташовані поблизу Авдіївки позиції Збройних Сил України. Ворог продовжує гатити з систем залпового вогню БМ-21 «Град» та гармат калібру 152 міліметри. При цьому активно застосовує гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю. Вночі була чергова спроба атаки живою силою. Наші бійці її успішно відбили. О сьомій вранці загарбники кинули вперед групу з трьох десятків осіб. Її просування зупинено. Станом на час, коли ми вміщували це повідомлення, бій тривав.

Тим часом прес-центру штабу АТО підбив підсумки подій за минулу добу. Бойовики й далі застосовують переважно важке озброєння. Вони вели вогонь з 152-міліметрової артилерії на усіх напрямках. Подекуди стріляли з танків та озброєння бойових машин піхоти (БМП), виводили на позиції свої снайперів. Але повсюдно, як і під Авдіївкою, наші воїни демонструють мужність і високий бойовий вишкіл. За даними розвідки супротивник зазнає значних втрат.

Загалом впродовж доби було 86 обстрілів. Один український військовослужбовець загинув, дев’ять поранено, стільки ж зазнали травм.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply