Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

АТО закінчено, війна триває

Автор:

|

Квітень 30, 2018

|

Рубрика:

АТО закінчено, війна триває

У понеділок, 30 квітня, Президент Петро Порошенко провів нараду із військовим керівництвом України та підписав низку важливих документів, які стосуються збройної боротьби проти загарбників на Донбасі. Перш за все, це указ «Про затвердження рішення РНБО «Про широкомасштабну антитерористичну операцію на території Донецької та Луганської областей». Як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко видав кілька наказів. У тому числі – «Про початок операції Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей», а також наказав з 14.00 30 квітня 2018 року розпочати зазначену операцію Об’єднаних сил. Таким чином термін «Антитерористична операція» (АТО) щодо Донбасу відійшов у минуле.

«Впевнений в тому, що це не просто зміна формату. Це нові можливості захисту української території, українських громадян. Ми зробимо все можливе, щоб якнайшвидше земля окупованого Донбасу повернулася під суверенітет України, а для сотень тисяч, мільйонів тимчасово переміщених осіб, які змушені були покинути донецьку та луганську землі, ми створимо умови для того, щоб вони якнайшвидше повернулися і відновили нормальне життя на Донбасі», – сказав глава держави і наголосив, – «АТО закінчено».

Петро Порошенко подякував командувачу АТО генералу-лейтенанту Михайлу Забродському «за блискуче виконання завдань» і передав управління командувачу Об’єднаних сил, генералу-лейтенанту Сергію Наєву.

Світлина: нарада Президента із військовим керівництвом України.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply