Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Атака на Президента через Київську облраду

Автор:

|

Червень 23, 2017

|

Рубрика:

Атака на Президента через Київську облраду

Непорозуміння між Юлією Тимошенко та Петром Порошенком виникли одразу після  перемоги Помаранчевої революції. Непросто складаються стосунки й зараз, що ми вже не раз бачили у роботі парламенту. А тепер, як повідомляє 23 червня канал «112 Україна», до цього долучилася і Київська облрада. Звідти пролунав заклик до Верховної Ради врегулювати процедуру імпічменту президента.

Прийняти таке звернення запропонували депутати фракції «Батьківщина». І його було ухвалене більшістю у 57 голосів із 84 присутніх. Згідно з текстом документа, імпічмент – це єдиний спосіб притягнення президента до конституційної відповідальності. При цьому наголошено, що «всі президенти боялися і бояться прийняття механізму імпічменту, а тому блокують ліквідацію цих прогалин у законодавстві». Депутати Київської облради також закликали старших за рангом колег ухвалити закон про спеціальні слідчі комісії та тимчасові слідчі комісії Верховної Ради.

Додамо, що народні депутати від «Батьківщини» у Верховній Раді готові підтримувати ініціативу імпічменту Петра Порошенка. Зокрема про це заявляли Сергій Власенко, Ігор Луценко та Сергій Євтушок.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply