Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Аскольд Лозинський про «наших» бандитів

Автор:

|

Квітень 08, 2018

|

Рубрика:

Аскольд Лозинський про «наших» бандитів

Як повідомляє у неділю, 8 квітня, інтернет-видання «Голос Америки», колишній президент Світового конгресу українців (СКУ) домагається у Сенаті США накладення санкцій на генерального прокурора України Юрія Луценка та низки інших осіб. «Я вніс листи до 5 сенаторів і тепер буду далі іти по цій лінії, щоб окремих українських олігархів, включно із президентським оточенням, Ахметовим, Луценком, Стельмахом та ін. притягнути до відповідальності», – заявив Аскольд Лозинський в інтерв’ю блогу UkeTube, який представляє оригінальні інтерв’ю із західними експертами, дослідниками України. Йдеться тут про запровадження персональних санкцій: заборони в’їзду до США, замороження рахунків у США та країнах-партнерах США.

На думку відомого діяча світового українства, Юрій Луценко використовує прокуратуру проти невинних людей, але ігнорує реальні порушення. При цьому Аскольд Лозинський твердить про, начебто, стрімке збагачення генерального прокурора в часах перебування на посаді.

Особливу увагу привертає ось цей вислів «Мені опонувуали, що мовляв вони бандити, але вони “наші”. Що означає “наші”? Якщо крадуть у нашого народу, то вони перестають бути нашими. Якщо простий українець бідний, то така Україна йому не потрібна. За будь-яку ціну нам в Україні треба викорінити корупцію, бо інакше Україна саме на витримає і українці не будуть підтримувати таку державність».

Аскольд Лозинський народився 8 лютого 1952 року в Нью-Йорку в сім’ї українських емігрантів, які прибули до США в час третьої політичної хвилі української еміграції. Очолював СКУ у 1998-2008 роках. Нині є членом правління багатьох українсько-американських та світових українських організацій, а також професійних асоціацій США. Проводить активну діяльність у справі об’єднання світової української спільноти за кордоном.

Світлина: Аскольд Лозинський.

 

About Author

news

  • Людмила

    Українці! Єднайтесь брати мої бо лихо вже прийшло! Окупанти з землі обітованої та їх наймити шляхом обману українців захопили в Україні всю владу. Єдиний вихід-обєднатись на виборах Президента та надати всю можливу матеріальну підтримку Юрію Кармазіну: єдиному з кандидатів, який, на відміну від інших, не крав, не є олігархом, а вкладав всі свої сили на благо нас, українців. Всі ці Ю. Тимошенки (Капительман), Рабиновичі, Добкіни, Порошенко-Вайцмани це представники різних сіоністських олігархічних кланів, які не зустрічаючи опір зі сторони українців гризуться між собою за те щоб і надалі обкрадати Україну!