Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Артисти по сусідству з Петром Порошенком

Автор:

|

Червень 25, 2018

|

Рубрика:

Артисти по сусідству з Петром Порошенком

У понеділок, 25 червня, оприлюднено результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на предмет політичних симпатій українців. Перш за все, понад чверть з них ще не знають, за кого б проголосували на виборах президента, якби ті відбувалися зараз.

Що цікаво, респондентам пропонували два варіанти. В одному без участі популярних майстрів сцени Святослава Вакарчука і Володимира Зеленського, а в іншому – з ними. В Україні вже давно говорять про ймовірність висунення їхніх кандидатур, проте немало людей сприймають це як жарт.

Отож, якби вибори президента відбувалися у середині червня і в них не брали участі співак Святослав Вакарчук і шоумен Володимир Зеленський, то в першому турі найбільше голосів отримала б Юлія Тимошенко (22,8% поміж тих, хто має намір голосувати і вже визначився, за кого). Далі у рейтингу йдуть Анатолій Гриценко (16%), Олег Ляшко (13,2%),   Юрій Бойко (10,6%), Петро Порошенко (10,5%) та Вадим Рабінович (8,4%).

Цікаво, що за умови участі у виборах обох артистів, вони значною мірою відтягнули б на себе голоси лідерів першого варіанту, хоча самі не увійшли б до їх числа. Тут верхня частина рейтингу мала б такий вигляд: Юлія Тимошенко – 19,5%, Анатолій Гриценко – 12,6%, Олег Ляшко – 10,7%), Юрій Бойко – 10,2%, Петро Порошенко – 8,5%, Володимир Зеленський – 8,3%, Вадим Рабінович – 7,5% і Святослав Вакарчук – 7,4%.

Як бачимо, в обох випадках лунає тривожний дзвіночок для чинного Президента Петра Порошенка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply