Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Артилерійський вогонь під прикриттям темряви

Автор:

|

Червень 24, 2018

|

Рубрика:

Артилерійський вогонь під прикриттям темряви

Прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС) у неділю, 24 червня, повідомляє, що минулої доби ситуація у зоні бойових дій сил була стабільною та контрольованою українськими військами. Загалом збройні формування окупантів 25 разів відкривали прицільний вогонь по українських позиціях. При цьому десять разів застосовували гармати та міномети. А на окремих ділянках лінії фронту гатили з озброєння бойових машин піхоти (БМП). Наші підрозділи успішно вели активну оборону та давали адекватну відсіч ворогу.

У зведенні наведено перелік населених пунктів, де ситуація була особливо гострою. Це – Новотошківське, Кримське, Світлодарськ та Золоте (Луганський напрямок), Кам’янка, Піски та Авдіївка (Донецький), Лебединське, Павлопіль, Широкине та Водяне (Маріупольський).

З настанням темряви ворог наростив число обстрілів з артилерії великого калібру. 5 українських бійців отримали поранення.

За даними розвідки, убито трьох загарбників, ще чотирьох поранено. Окрім того, знищено одиницю автомобільного транспорту загарбників.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply